Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hot rolled coil ] eşleşme 302 Ürünler.
aisi 304 paslanmaz çelik sac 410 201 304 316 1mm 2mm kalınlıkta soğuk haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
PVD kaplı paslanmaz çelik rulo
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | müşteri tarafından özelleştirilmiş |
A572 C55 AiSi Karbon Çelik Sac Levha Grade 50 12m Kaplamalı
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Width: | 1m-12m or as customer's request |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Ss400 A106 Karbon Tüp Dikişsiz Çelik Boru Yuvarlak 18 20 22 İnç
| özel boru: | API Borusu, EMT Borusu, Kalın Etli Boru, Diğer |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,6 - 20 mm |
| Standart: | ASTM |
Tisco Soğuk Çekilmiş SS Köşebent Paslanmaz Çelik Profiller 304 Mill Finish
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | EŞİTSİZ, Eşitsiz, Eşit veya Eşitsiz |
Z275 Ms Düşük Karbonlu Çelik Levha MTC 5mm Kazan İçin Hafif Çelik Levha
| İsim: | Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
| Yüzey: | 2B/BA/SAÇ ÇİZGİSİ/8K/NO.4/No.1 |
Açılı Yay Temperli Paslanmaz Çelik Şeritler 304 304L 316 410 430 201 5-1500mm
| Kalite: | Açılı Yay Temperli Paslanmaz Çelik Şerit 304 304L 316 410 430 201 Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
| Seviye: | 300 Serisi |
Inox 321 310S Paslanmaz Sac Levhalar SS 201 3048 Mm 3mm-20mm
| Seviye: | Paslanmaz Çelik Metal Levhalar Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş Inox Sac SS 201 202 304 316 316l |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Ambalaj için 1000mm Kaynaklı Paslanmaz Çelik Şerit 201 301 304 316 430
| Kalite: | Açılı Yay Temperli Paslanmaz Çelik Şerit 304 304L 316 410 430 201 Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat, vb. |
| Seviye: | 300 Serisi |
DIN 2391 Yüksek Karbonlu Çelik Boru EN10305-1 Soğuk Çekilmiş Çelik Borular
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |

