Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 309 stainless steel round bar ] eşleşme 174 Ürünler.
20mm 12mm 15mm Paslanmaz Çelik Levha Levhalar 12mm 201 304 304L 316 316L 430
| Tip: | 20mm 12mm 15mm Paslanmaz Çelik Metal Plakalar 12mm 201 304 304L 316 316L 430 |
|---|---|
| Genişlik: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Seviye: | 300 Serisi |
Tavlı Paslanmaz Çelik Boru 1/2 İnç 1/4" 1/8" 201 304 304L Dekoratif Ss Boru Yuvarlak
| Kalite: | Tavlı Paslanmaz Çelik Boru 1/2 İnç 1/4" 1/8" 201 304 304L Dekoratif |
|---|---|
| Seviye: | 304/304L/316/316L |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
1x7 1x19 Paslanmaz Çelik Halat Vinil Kaplı 20g 18g
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yay Teli |
|---|---|
| tedaviler: | 1/2H - H |
| çap: | 0.020mm - 12.00mm |
Ambalaj için 1000mm Kaynaklı Paslanmaz Çelik Şerit 201 301 304 316 430
| Kalite: | Açılı Yay Temperli Paslanmaz Çelik Şerit 304 304L 316 410 430 201 Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat, vb. |
| Seviye: | 300 Serisi |
İyi 3000mm İçin 8K Soğuk Paslanmaz Çelik Şeritler Bobin
| Kalite: | Duvar 301 Paslanmaz Çelik Şerit Rulo Sus 201 304 316 316l 410 430 |
|---|---|
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat, vb. |
| Seviye: | 300 Serisi |
3000mm JIS Paslanmaz Çelik Şerit 201 301 304 316 430
| Kalite: | Duvar 301 Paslanmaz Çelik Şerit Rulo Sus 201 304 316 316l 410 430 |
|---|---|
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat, vb. |
| Seviye: | 300 Serisi |
Çizelge 10 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru 100mm 10 Sch 10 ASTM AiSi JIS GB
| Kalite: | Alüminyum Alaşımlı Dikişsiz Metal Borular 100mm 10 Sch 10 Paslanmaz Çelik Boru ASTM AiSi JIS GB |
|---|---|
| Tip: | kaynaklı |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Ayna Paslanmaz Çelik Rulo 201 316 410 430 403 321 220-1000mm
| Başvuru: | Sae 1006 Asitlenmiş Hrc Sıcak Haddelenmiş Kangal Çelik 2507 Ayna Paslanmaz Çelik Rulo 201 316 410 43 |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
409 304 321 316l Paslanmaz Çelik Bobin Şeridi 1mm 2mm 3mm 260-680HV
| Başvuru: | Soğuk Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo Kalınlığı 1mm 2mm 3mm 409 304 321 316l Paslanmaz Çelik Rulo Şerid |
|---|---|
| sertifika: | ISO9001 |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Ss400 201 304 304L 316 410 430
| Başvuru: | 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Ss400 201 304 304L 316 410 430 |
|---|---|
| Menşei: | Jiangsu Çin(Anakara) |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |

