Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 309 stainless steel round bar ] eşleşme 174 Ürünler.
1mm 2mm 316L 430 2b Paslanmaz Çelik Rulo 410 430 0,1 mm ila 20,0 mm
| Başvuru: | Yerli Sıcak Haddelenmiş Rulo Çelik Aisi ASTM 1mm 2mm 316L 430 Paslanmaz Çelik Rulo 410 430 |
|---|---|
| İş Tipi: | üretici |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
316l Bobin 410 420 304L Astm 304 Paslanmaz Çelik Rulo Tedarikçiler BA 2B 1000mm-11000mm
| Kalite: | 316l 410 420 304L Astm 304 Paslanmaz Çelik Rulo Dilme Soğuk Haddelenmiş Şerit BA 2B 8K Ayna |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
2205 Paslanmaz Çelik Rulo 316l Ss Sac Rulo ASTM AiSi JIS 201 304 304L 316 430 1219x2438mm
| Kalite: | Aisi 304 Paslanmaz Çelik Rulo 316l Ss Sac Rulo ASTM AiSi JIS 201 304 304L 316 |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-15 Gün |
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
Ss 304 Paslanmaz Çelik Sac Rulo Plaka Soğutma 201 304L 316 410 430 2B Kaplama 1250mm
| Kalite: | Ss 304 Paslanmaz Çelik Rulo Soğutma ASTM AiSi 201 304L 316 410 430 2B Finish |
|---|---|
| Fiyat terimi: | CIF CFR FOB ESKİ İŞ |
| Başvuru: | Sanayi, mimari, süslemek |
347 Ss304 Bobin 316L Paslanmaz Çelik 410 Bobin Ayna 2mm 201 202 304 410 430 1000-2000mm
| Kalite: | 347 Ss304 Bobin 316L 304 Paslanmaz Çelik Rulo Ayna 2mm 201 202 304 410 430 |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi, mimari, süslemeler, Sanayi, İnşaat, vb |
| Ödeme koşulu: | L/C T/T (%30 Depozito) |
430 304 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo Düz Yarık 3mm Astm Aisi
| Kalite: | 430 304 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo Düz Yarık 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
| Başvuru: | Sanayi, mimari, süslemek |
1 İnç Paslanmaz Çelik Şerit Bobin 1mm 2mm 3mm 301 304 2B No.1 Ss Sac Şerit
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-6000mm |
Yaylı Kapılar İçin İnce Paslanmaz Çelik Şerit Mobilya 1mm 2mm 201 304 304L 316 410 430
| Kalite: | Yaylı Kapılar İçin İnce Paslanmaz Çelik Şerit Mobilya 1mm 2mm 201 304 304L 316 410 430 |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartmalı/Altın/Gül Altın/Siyah Altın |
| Seviye: | 300 Serisi |
321 316l 304 301 Yüksek Verimli Paslanmaz Çelik Şerit Bobin Fırçalı 2B BA No.4
| Kalite: | 321 316l 304 301 Yüksek Verimli Paslanmaz Çelik Şerit Bobin Fırçalı 2B BA No.4 |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
| Seviye: | 300 Serisi |
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şerit Aisi 201j2 301 410 430 0.2mm 0.3mm 0.8mm 1mm 600mm-1250mm
| Tip: | Paslanmaz Çelik Şerit Soğuk Haddelenmiş Aisi 201j2 410 430 0.2mm 0.3mm 0.8mm 1mm 2mm Kalın |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 1000-6000mm |

