Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ astm stainless steel round bar ] eşleşme 293 Ürünler.
304 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru Dış Çap 3.250 25mm 309 202 SS Kaynaklı Boru Inox Tüp Metal
| Kalite: | 25mm 309 202 SS Kaynaklı Boru Paslanmaz Çelik Boru Inox Tüp Metal |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15-21 gün |
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, tr |
Paslanmaz Yarık Bobin 15mm-1000mm Hassas ASTM SUS 201 304 304L 316 410 430
| Kalite: | Ayna Fırçalı Paslanmaz Çelik Şeritler 2mm Hassas ASTM SUS 201 304 304L 316 410 430 |
|---|---|
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
904l Paslanmaz Çelik Bobin 201 430 Ss Bobin 202 0.01mm-30mm 8K Cilalı
| Uygulama: | Sıcak Haddelenmiş Asitlenmiş ve Yağlanmış Rulo Türkiye 904l 8K Parlak Paslanmaz Çelik Rulo 430 Ss Ru |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
Yay 201 Paslanmaz Çelik Şeritler Fırça 304 316 310 202 6mm-650mm
| Kalite: | Yaylı Cilalı Paslanmaz Çelik Şeritler Fırça 304 316 310 202 Büyük Stoklu |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, tr |
| Seviye: | 300 Serisi |
100-2500mm 304 310S 316 321 430 Paslanmaz Çelik Sac ve Levha 304 Paslanmaz Çelik Sac 1/4 İnç
| Tip: | AISI 304 310S 316 321 430 Paslanmaz Çelik Metal Plakalar 304 Paslanmaz Çelik Sac 1/4 İnç |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Seviye: | 300 Serisi |
4x8 65mn Q235 Karbon Çelik Sac Levha Sıcak Haddelenmiş ASTM A36
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Genişlik: | müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
ASTM SAE1006 Sıcak Haddelenmiş Hafif Çelik Levha DC01 DC02 1018 Çelik Levha
| Kullanım:: | Bina Yapısı |
|---|---|
| Özel Kullanım:: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
ASTM A36 Karbon Çelik Levha Rulo 10mm Kalın Ss400 Q345 Q355
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
10 X 3/4 12x12 16 Ayar Fırçalanmış 304 Paslanmaz Rulo Sıcak Haddelenmiş 4x8 8-3000mm
| Başvuru: | Sanayi, mimari, süslemek |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartmalı/Altın/Gül Altın/Siyah Altın |
| Standart: | ASTM |
ASTM A276 SS 304 Yuvarlak Çubuk, Paslanmaz Çelik 304L Çubuklar, 310 SS Parlak Çubuk
| Tip: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |

