Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ astm stainless steel round bar ] eşleşme 293 Ürünler.
1 İnç Ss Kare Boru 16 Ölçü 18 Ölçü 304 Paslanmaz Çelik Sıcak Su Oluklu Esnek
| Kalite: | Parlak Tavlı Boru 304 Paslanmaz Çelik Sıcak Su Oluklu Esnek |
|---|---|
| Seviye: | 304/304L/316/316L |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
316L 304 Ss Filmaşin Çelik ASTM A276 AISI HRAP 5mm-16mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yay Teli |
|---|---|
| tedaviler: | 1/2H - H |
| çap: | 0.020mm - 12.00mm |
A106 Karbon Çelik Boru API 6m GR.B ERW Hafif Çelik Boru
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| özel boru: | API Borusu, EMT Borusu, Kalın Etli Boru, Diğer |
Sch40 Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru A53 8 İnç Karbon Boru
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
A53 A36 Q345 Karbon Çelik Boru Q235 Petrol Boru Hattı İçin Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Boru
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
Gr A A53 Karbon Çelik Boru Boru Sch40 Siyah Yumuşak Çelik Boru ERW
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
S235JR S275JR Karbon Çelik Boru St12 St37 Spiral Kaynaklı Çelik Boru
| Bölüm Şekli: | Meydan |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,6 - 20 mm |
| Standart: | ASTM |
A500 Soğuk Haddelenmiş Dikişsiz Çelik Boru 6m Çelik Dikişsiz Boru
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
Özel Siyah Karbon Çelik Borular Kaynaklı Soğuk Haddelenmiş Q235b Q345 A106 20 İnç
| özel boru: | API Borusu, EMT Borusu, Kalın Etli Boru, Diğer |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,6 - 20 mm |
| Standart: | ASTM |
3m Sae 1040 Karbon Çelik Kaynaklı Boru Galvanizli Q235b Tüp 12 İnç
| özel boru: | API Borusu, EMT Borusu, Kalın Etli Boru, Diğer |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,6 - 20 mm |
| Standart: | ASTM |

