Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 309 stainless steel round bar ] eşleşme 174 Ürünler.
304 Ayna Kaplama Paslanmaz Çelik Sac Lazer Kesim ASTM AiSi SUS 201 304L 316 410 430 0.3 ila 3mm
| Tip: | 304 Ayna Kaplama Paslanmaz Çelik Sac Lazer Kesim ASTM AiSi SUS 201 304L 316 410 430 |
|---|---|
| Genişlik: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Seviye: | 300 Serisi |
JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 202 316L 1000mm S30815
| Başvuru: | paslanmaz yarık bobin |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Seviye: | 300 Serisi |
ASTM A240 Paslanmaz Çelik Delikli Bobin 2D Finish Tp304
| Başvuru: | Paslanmaz Yarık Bobin Ss Metal Şerit Sac Çelik 310 301 201 430 420 410S 409L 304L 316 |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Seviye: | 300 Serisi |
AISI ASTM Paslanmaz Çelik Şerit SUS201 304 304L 316L 321 904 904l 6000mm
| Kalite: | Yaylı Cilalı Paslanmaz Çelik Şeritler Fırça 304 316 310 202 Büyük Stoklu |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Seviye: | 200, 300 ,900 Serisi |
Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Şerit ASTM 2205 904 904l 1200mm
| Kalite: | Yaylı Cilalı Paslanmaz Çelik Şeritler Fırça 304 316 310 202 Büyük Stoklu |
|---|---|
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Seviye: | 200, 300 ,900 Serisi |
NO.4 Parlak 201 304 309 Paslanmaz Çelik U Kanal Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Açı Profili
| Standart: | AISI |
|---|---|
| Seviye: | Çelik |
| Şekil: | U Kanalı |
316l 10mm Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Rulo 0.3-120mm Kalınlık
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
| Standart: | JIS |
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulolar 201/202 / 304L / 316L 0.1mm
| Application: | Industry, architecture, decorate |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
| Standart: | JIS |
304 8K Paslanmaz Çelik Rulo Süper Ayna Bitmiş 2000mm
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
| Standart: | JIS |
AISI SUS Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Haddelenmiş 310S 409L 420 420j2 430 431 434 436L 439
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
| Standart: | JIS |

