Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 309 stainless steel round bar ] eşleşme 174 Ürünler.
Soğuk Haddelenmiş Cilalı Paslanmaz Çelik Rulo Sınıfı 201 304 410 430 SS 20mm
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
| Standart: | JIS |
304 Paslanmaz Çelik Şeritler Bobin BA Ayna Bitmiş 2000mm
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
| Standart: | JIS |
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 200 Serisi / 300 Serisi / 400 Serisi 20mm
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
| Standart: | JIS |
201 410 430 2b Astm Ss 304 Paslanmaz Çelik Rulo Üreticileri Hr Siyah 0.15-6mm
| Başvuru: | Sanayi, mimari, süslemek |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm |
| sertifika: | ISO9001 |
321 316 304l Fırçalanmış Paslanmaz Çelik U Kanalı 12mm Cam Paslanmaz Çelik Köşe Profili İçin
| Standart: | AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Şekil: | U Kanalı |
Tisco Soğuk Çekilmiş SS Köşebent Paslanmaz Çelik Profiller 304 Mill Finish
| Standart: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Tip: | EŞİTSİZ, Eşitsiz, Eşit veya Eşitsiz |
Yüksek Kaliteli Paslanmaz Çelik Çubuk - 440c, 455, 201, 304, 310, 316, 321
| Tip: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
304 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru Dış Çap 3.250 25mm 309 202 SS Kaynaklı Boru Inox Tüp Metal
| Kalite: | 25mm 309 202 SS Kaynaklı Boru Paslanmaz Çelik Boru Inox Tüp Metal |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15-21 gün |
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, tr |
904l Paslanmaz Çelik Bobin 201 430 Ss Bobin 202 0.01mm-30mm 8K Cilalı
| Uygulama: | Sıcak Haddelenmiş Asitlenmiş ve Yağlanmış Rulo Türkiye 904l 8K Parlak Paslanmaz Çelik Rulo 430 Ss Ru |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Kalınlık: | 0,1-20 mm |
100-2500mm 304 310S 316 321 430 Paslanmaz Çelik Sac ve Levha 304 Paslanmaz Çelik Sac 1/4 İnç
| Tip: | AISI 304 310S 316 321 430 Paslanmaz Çelik Metal Plakalar 304 Paslanmaz Çelik Sac 1/4 İnç |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Seviye: | 300 Serisi |

