Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ astm stainless steel round bar ] eşleşme 293 Ürünler.
Z275 Z276 PPGI Bobin DX51D Ön Boyalı Çelik Korozyon Önleyici
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Renkli Kaplı Çelik Sac |
Beyaz Ral 9016 Ön Boyalı Galvanizli Rulolar DX53D Renkli Çelik Rulo
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş, Boyalı |
Akışkan Boru için MTC Sıcak Haddelenmiş Dikişsiz Çelik Boru 12M Astm A106
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
A36 SS400 Karbon Hafif Çelik Sac İnce Levha Sıcak Haddelenmiş 12000mm
| Ürün adı: | Karbon Hafif Çelik Levha / Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/DIN/ASTM |
Astma 106 Gr B Erw Karbon Çelik Boru 20mm Astm A53 Dikişsiz Borular
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
Siyah Kaynaklı Karbon Çelik Boru Borusu Sae 1040 Astm A139 Sch 40
| özel boru: | API Borusu, EMT Borusu, Kalın Etli Boru, Diğer |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,6 - 20 mm |
| Standart: | ASTM |
ASTM MS Hafif Karbon Çelik Sac Levha Sıcak Haddelenmiş S235JR A283 A387
| Ürün adı: | Karbon Çelik Sac Levha |
|---|---|
| Genişlik: | Rica olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Sıcak Haddelenmiş Hafif Sac Levha 1000 Mm Q345 ASTM A36 ST52 1006
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
ASTM A36 Karbon Çelik Sac Levha Hafif DC01 SAE1008 Galvanizli
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
ASTM A283 MS Karbon Çelik Sac 2m GRC A285 Sıcak Haddelenmiş
| Ürün adı: | Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |

