Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ astm stainless steel round bar ] eşleşme 293 Ürünler.
MS 3m Ck75 Kaynaklı Karbon Çelik Boru Yuvarlak Yağsız 6m Aisi 1045 St44
| özel boru: | API Borusu, EMT Borusu, Kalın Etli Boru, Diğer |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,6 - 20 mm |
| Standart: | ASTM |
Mavi ASTM PPGI Bobin CGCC Boyalı Renk Kaplı Çelik Kaynak
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş, Boyalı |
Q235B Karbon Çelik Boru A36 Q345 İnşaat İçin Soğuk Çekilmiş Kaynaklı Borular
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
DIN 2391 Yüksek Karbonlu Çelik Boru EN10305-1 Soğuk Çekilmiş Çelik Borular
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
Paslanmaz Yarık Bobin Ss Metal Şerit Sac Çelik 310 301 201 430 420 410S 409L 304L 316 0.3-60.0mm
| Uygulama: | Paslanmaz Yarık Bobin Ss Metal Şerit Sac Çelik 310 301 201 430 420 410S 409L 304L 316 |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, tr |
| Seviye: | 300 Serisi |
Hassas Paslanmaz Yaylı Çelik Şerit Ss Bobin 304 301 309s 631 0.1-20mm
| Kalite: | Hassas Paslanmaz Yay Çelik Şerit Ss Bobin 304 301 309s 631 |
|---|---|
| Başvuru: | Gıda Gemisi, Sanayi, İnşaat vb. |
| Seviye: | 300 Serisi |
201 304 316 En İyi Kalite Paslanmaz Çelik 8K Ayna Gümüş Altın Gül Altın Siyah Renkli Metal Levha İçin Süpürgelik
| Seviye: | 200/300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
mavi renk kaplamalı 304 ayna paslanmaz çelik sac
| Seviye: | 200/300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
20/300/400 Renkli paslanmaz çelik saclar, Renkli Paslanmaz Çelik Sac Tedarikçiler, Siyah, Bronz, Gül Altın
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | müşteri tarafından özelleştirilmiş |
PVD kaplı paslanmaz çelik rulo
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | müşteri tarafından özelleştirilmiş |

