Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ astm stainless steel round bar ] eşleşme 293 Ürünler.
MTC Karbon Çelik Rulo 0.8mm Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo ISO9001
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
St37 Rulo Soğuk Haddelenmiş Sac Gr.2 Q235 Sae 1006 Sıcak Haddelenmiş Rulo
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0.8-1.2mm |
QSTE420TM Karbon Çelik Rulo Hafif Çelik Şerit Bobin Genişliği 1000mm
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0.8-1.2mm |
16Mn Karbon Çelik Rulo ANSI Soğuk Azaltılmış Karbon Çelik Çemberleme Hr Rulo Sac
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0.8-1.2mm |
A36 Soğuk Haddelenmiş Düşük Karbonlu Çelik SPHC Bobin Düşük Karbonlu Çelik
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0.8-1.2mm |
Q235b Soğuk Haddelenmiş Galvanizli Çelik Rulo JIS Sıcak Daldırma Çelik Elektro
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
4mm Sıcak Daldırma Galvanizli Bobin Z180 Z275 Bobin İçinde Soğuk Haddelenmiş Sac
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
SGCC Galvanizli Çelik DX51D DC01 Bobinli Galvanizli Sac
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
Galvanizli Siyah Karbon Çelik Rulo A36 Sıcak Haddelenmiş 610mm
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
A36 Siyah Karbon Çelik Rulo Sıcak Haddelenmiş SPHC Kalınlığı 0.8mm
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |

