Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ astm stainless steel round bar ] eşleşme 293 Ürünler.
10mm A588m Hafif Karbon Çelik Levha C45 Ss400 Sıcak Haddeleme
| Ürün adı: | Karbon Çelik Sac Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
AISI DIN Yüksek Karbonlu Sac Levha 60mm St37 S355jr A38
| Ürün adı: | karbon çelik levha/plaka |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Soğuk Haddelenmiş Karbon Çelik Levha Sac 2000mm CRC DC03 DC04 DC05
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Sıcak Haddelenmiş Karbon Hafif Çelik Sac S355 A36 Q390 SS400
| Ürün adı: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Çinko Levha Karbon Çelik Levha 100mm Lazer Korumalı Q235B Z600 Z450
| Ürün adı: | Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
A572 C55 AiSi Karbon Çelik Sac Levha Grade 50 12m Kaplamalı
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Width: | 1m-12m or as customer's request |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
A36 Q235 Karbon Çelik Levha 1.5mm 2mm Sıcak Haddelenmiş Galvanizli
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
500mm Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Boru ERW 12M Karbon 1 Yuvarlak Çelik Boru
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Kalınlık: | 0,6 - 20 mm |
SS400 Siyah Düşük Karbonlu Çelik Rulo ASTM Sıcak Haddelenmiş 4000mm
| Başvuru: | yapısal araba parçaları vb. |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,8-1,2 mm |
ST37 ST52 Karbon Kaynaklı Çelik Boru 15mm 10mm 12mm Hafif Çelik Boru
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |

