Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ astm stainless steel round bar ] eşleşme 293 Ürünler.
Astm 1020 1095 Yüksek Karbonlu Çelik Levha 1050 Sıcak Haddelenmiş Hafif Ck75
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
A106 Gr B Sıcak Haddelenmiş Boru Q235 Erw Petrol Boru Hattı İçin Karbon Çelik Boru
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Hidrolik Boru, Gaz Borusu, PETROL BORUSU, Kimyasal Gübr |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
| Bölüm Şekli: | Meydan |
12mm 20mm Ss Yuvarlak Boru 304 ERW Kaynaklı AISI 201 316 2B Yüzey 0.4-50mm
| Kalite: | 10mm 12mm 20mm SS Kaynaklı Boru Özelleştirilmiş AISI 201 304 316 2B Yüzey |
|---|---|
| Kaynak Hattı Tipi: | ERW |
| Tip: | kaynaklı |
Ekonomizör için ISO 10mm Hafif Çelik Levha Astm A36 Plaka Siyah Boya
| Model numarası:: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Tip: | Çelik saç |
| Seviye: | Karbon çelik |
AR400 AR500 API Karbon Çelik Sac Levha 3mm 6mm 8mm Kalınlık
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
SGCC DX51D Galvanizli Çelik Rulo SPCC Çelik Soğuk Haddelenmiş
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
2mm 3mm A36 Q235 Karbon Çelik Levha Kaynak 1045 1055 Sıcak Haddelenmiş
| Ürün adı: | Karbon Çelik Levha/Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Hr Q235b Karbon Çelik Sac Astm Ss400 5mm Hafif Sac
| Tip: | Çelik Levha, Çelik Levha |
|---|---|
| Standart: | AiSi |
| Seviye: | Karbon çelik |
SAE 1006 Karbon Çelik Sac 1008 1012 4mm Hafif Çelik Sac
| Hata payı: | ±%3 |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme, Parlatma |
1mm 2mm q235 Karbon Çelik Levha Pürüzsüz AiSi A516 Gr 70 Soğuk Haddelenmiş
| Ürün adı: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Genişlik: | 1m-12m veya müşterinin isteği olarak |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |

